Avukat John Tyrrell, Golf Programı Denetçileri

Ricci Tyrrell Johnson & Gray’in bir yaratıcısı ve yönetici üyesi olan John Tyrrell, 26 Ocak’ta Philadelphia Golf Programı Sorumlıları Derneği’nin sorumluluk sorunları üzerine bir sunum yapacak Concordville, PA’daki Concord Country Club’da.

Tyrrell, operatörlerin yanı sıra stadyumların, arenaların, eğlence yöneticilerinin yanı sıra uzman ve kolej spor takımları da dahil olmak üzere eğlence tesislerinin temsilinde onlarca yıllık deneyime sahiptir; golf sahaları; buz pateni pisti; jimnastik tesisleri; Kürek Dernekleri; Paintball tesisleri; yanı sıra eğlence mekanlarının yanı sıra. Tyrrell, bu tür kuruluşların deneme danışmanıdır ve aynı zamanda bu müşterilere tehlike yönetimi ve sorumluluk önleme danışmanlığı sağlar. Hem duruşmada hem de bildirici karar işlemlerinde, sözleşmeye dayalı tazminat ve sigorta kapsam taleplerini savunmanın yanı sıra, sözleşmeye dayalı tazminat taleplerini savunmada özel bir yeterlilik oluşturmuştur. Tyrrell, müşterilerinin etkinlik personeli için eğitim oturumlarında ders verdi. Aynı şekilde bilgi rehberleri, bilet ve geçiş feragatnameleri, potansiyel bültenler, müşteri tabelaları ve tesislerde kullanılan diğer iletişim aletleri yazdı.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta

Ricci Tyrrell Johnson & Gray’in bir yaratıcısı ve yönetici üyesi olan John Tyrrell, 26 Ocak’ta Philadelphia Golf Programı Sorumlıları Derneği’nin sorumluluk sorunları üzerine bir sunum yapacak Concordville, PA’daki Concord Country Club’da. Tyrrell, operatörlerin yanı sıra stadyumların, arenaların, eğlence yöneticilerinin yanı sıra uzman ve kolej spor takımları da dahil olmak üzere eğlence tesislerinin temsilinde onlarca yıllık…

Leave a Reply

Your email address will not be published.