Gabby Reece’nin kendisiyle ilgilenmesinin 7 yolu (egzersizin yanı sıra)

İtiraf ediyorum, terapi biçimim elimden geldiğince iyi yemek ve vücudumu hareket ettiriyor. Ancak gevşeme beslenme ve zindelik dışında da bulunabilir. İşte refah ve genel sağlık duygumu desteklemek için yaptığım birkaç şey.

Arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun

Yaşlandıkça, başkalarıyla anlamlı bağlantılar kurma yeteneğim çok daha önemli olur. Sevgili tuttuğumların şirketini canlandırıyorum. Bu da sadece içsel bir önem duygusu değil; Araştırma destekli. Çalışmalar, güçlü sosyal bağlantıların sağlık, refah ve uzun ömürlü – yüzde 50 kadar iyileştirebileceğini göstermiştir. Kalite zamanı anahtardır. Bu, sosyalleşmeye saatler harcamak anlamına gelmez, sadece yatırım yapmak ve sevdiklerinizle var olmak için zaman ayırmayı ima eder. Benzer fikirli fitness arkadaşlarıyla bağlantı kurmak mı istiyorsunuz? Fitbit’in çevrimiçi forumlarındaki kullanıcılarla bağlantı kurarak destek bulun veya Fitbit Yerel Events’te yeni arkadaşlarla tanışırken dışarı çıkıp aktif olun.

Rahatlayın ve meditasyon yapın

Biliyorum, Lotus Pose’da oturmak ya da günlük bir meditasyon seansından geçecek zamanın var? Görünen o ki, meditasyonun bu kadar sıkı olması gerekmiyor. Arkadaşım ve meditasyon öğretmeni, hafif watkins’den öğrendiğimde, orada oturmak, bacaklar katlanmış, dizleriniz zonklarken bir saat boyunca hiçbir şey düşünmeye zorlamakla ilgili değil. Meditasyonu hayatınıza uydurun, tam tersi değil. Gevşemek ve meditasyon yapmak için biraz daha erken kalk, boş bir odaya gizlice girin ve zamanlayıcıyı 10 dakika boyunca Fitbit izleyicinize ayarlayın. Rahat bir şekilde oturmayı seviyorum – bacaklarım düz ya da bir sandalyenin üzerinde duruyor ve gözlerim kapalı. Ayrıca, her nefesten en iyi şekilde yararlanmak için Fitbit Blaze’mde Relax, Rehbed Solunum özelliğini kullanmayı seviyorum. Düşüncelerim sürüklenmeye başlarsa, onları şimdiki duruma nazikçe atarım. Bir meditasyon acemi iken, birkaç hafta sonra günlük yaşamım üzerindeki olumlu etkiyi tanımaya başladığımı söyleyeceğim. Günlük stres faktörleri tarafından çok daha dikkatli, farkında ve daha az boksuldum.

Çay yudumla

Yatmadan önce çay yudumlamak için yatıştırıcı bir şey var. Kocam birkaç yıl önce Chaga Çay yapmaya başladı ve ikimiz de geceleri bir fincan memnuniyetle memnun. Chaga mantarların kralıdır ve her gün tüketmek güvenlidir. Çok daha dinlenmeme yardımcı olduğunu fark etmeye başladım. Papatya ve nane gibi bitkisel, kafeinsiz çay da harika seçimlerdir.

Çok daha sık gülmek

“Kahkaha en iyi ilaç” kalmayı duydunuz mu? Bu doğru. Ruh halinizi artırmanın yanı sıra, iyi bir kıkırdama sağlığınıza fayda sağlayabilir. Kahkahalar gerilim hormonu seviyelerini azaltır, vücudu gevşetir ve endorfinleri tetikler. Artı, sadece iyi hissettiriyor. Başkalarıyla bitirmenin en iyisi olduğunu görsem de, sadece kahkahaların faydalarını da deneyimleyebilirsiniz. Yalnız olduğumda akşamları, günün sonunda bilgisayarımda komediyi görüyorum. Kazanmak için ayağa kalkın!

Ara sıra çengel oynayın

Bazen planları kefalet etmek sorun olur. Bu kadar yoğun programlarla, hayatta zorunlu olan şeylerin karışıklıkta kaybolması kolaydır. Tavsiyem: Arada bir, bir günde bunu karşılayabilirsiniz, sadece rastgele bir sola dönün ve planlarınızı iptal edin. Bir arkadaşınız veya çocuklarınızdan birini alın ve programda olmayan eğlenceli ve farklı bir şey yapın; Sadece yaptığınız bir şey. Gündüz bir filme gizlice girin ya da bir parkta veya bir plajda çıplak ayakla yürüyüş yapın. Zaman değerlidir ve ben kendiliğindenliği kucaklamak içinim.

Öğrenmeye devam et

Hayat boyu öğrenen olmaktan çok daha güçleyici bir şey yok. Yeni bilgiler almaya devam etmek, günlükten tamamen kurtulmamı ve yeni bir beceri öğrenmek ister yeni bir kitap okumak ima olsun, benim için yeni olabilecek alanları keşfetmemi sağlıyor. Unutmayın, aktif bir zihin uygun bir yaşam tarzı için gereklidir.

Meraklı kal

Kocam her zaman “genç coşkunuzu korumaktan” bahsediyor; Bana göre, bu meraklı olmak anlamına geliyor. Yeni şeyler denemeye hazır. Sadece yeni bir egzersiz dersi denemek veya yeni bir tarif pişirmek olsa bile, tanıdık güvenli alanınızdan tamamen uzaklaşın. Aptalca görünme konusunda endişelenme. Yeni başlayan olmak, yeni şeyleri geliştirmeye ve öğrenmeye devam edebileceğiniz bir ortam yaratır. Bunu eğlenceli bir macera olarak düşünün.

Bu bilgiler sadece eğitim amaçlıdır ve tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık problemini veya durumu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviyeleri almadan veya yeni bir fitness rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuza danışın.

Gabby Reece

Dünyaca ünlü atlet, New York Times en çok satan yazar, eş ve anne. Gabrielle Reece eski bir profesyonel plaj voleybol oyuncusu ve Nike’ın ilk kadın sözcüsü idi. Mesleğini şekillendiren ve onu iyileştirme dünyasında popüler bir lider yapan sağlıklı yaşam ve fitness tutkusu varH ve sağlıklı yaşam.

İtiraf ediyorum, terapi biçimim elimden geldiğince iyi yemek ve vücudumu hareket ettiriyor. Ancak gevşeme beslenme ve zindelik dışında da bulunabilir. İşte refah ve genel sağlık duygumu desteklemek için yaptığım birkaç şey. Arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurun Yaşlandıkça, başkalarıyla anlamlı bağlantılar kurma yeteneğim çok daha önemli olur. Sevgili tuttuğumların şirketini canlandırıyorum. Bu da sadece içsel bir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.