Beklemiyorum ama

Merhaba. Biraz sorunum var gibi görünüyor. Bu utanç verici, ancak “kendinizi günde utandır” ın bu blogun genel tarzı olduğuna inanıyorum, bu yüzden hala yayınlayacağım. Ancak kendimi halka açık bir şekilde aşağılamadan önce dün hakkında konuşalım, çünkü yemek, eğlence ve arkadaşlarla doludur! Aynı şekilde – lütfen yazının sonunda anketime girin! Bunu takdir ediyorum.

Efsanevi Skinnyrunner, sabahın ortasında parkta biraz doğum günü bash vardı. Herkesin (ben hariç) bebekleri var, bu yüzden eski eğlenceli arkadaşlarım artık oyun tarihleri ​​için tatmin oluyor ve birbirlerinin saçlarından oyun hamuru almak ve çocuk bezi maliyeti hakkında homurdanıyor. Bu bir patlama.
En güncel videolarım

Maraton Eğitim Günü 4.
Maraton Eğitim Günlüğü 4. Gün inceleyin

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 21 saniye

Sıradaki
Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
06:05

Canlı
00:00
08:21
01:21

Ama yemek olacağını duydum, bu yüzden geldim. Yemek için herhangi bir yere gideceğim.

Bundan sonra, kutlama öğle yemeği için Sizzler’de SR’yi tatmin ettim. Ne kutluyorduk?

Um, Amerika’da çevrimiçi olduğumuz kadar esnekliğin yanı sıra Salata Barlarının da görebileceği kadar.

Gerçekten yemek isterseniz (sissy la la yemek değil) birkaç koşucu ile bir salata bara gidin. Karşılaştırıldığında küçük bir lil fare yediğinizi hissedeceksiniz.

Sonra, eve gittim ve kendime temizlemek için ilham vermek için biraz uyarıcı yudumladım. İşe yaradı!

Hatta mavi apron – balık tacos izniyle zarif bir yemek pişirdim. Onlar muhteşemdi.

Tamam, utanç verici durumuma.

Bu sabah kalktım ve sabah 6:30 civarında bir koşuya hazırlandım. Planlardan beri güneş battığında koşmak zorunda kaldım, ancak hala dışarıda çok soğuktu! Vegas ile fotoğraf çekerek durdum.

Sonunda 10 mil boyunca dışarı çıkma konusunda konuştum. Sabahları burada soğuk, ancak gün ortasında çok gün boyunca ısınıyor. Ne olduğunu bildiğim zaman biraz çirkin hissettim. Hızlı koşu selfie sırayla yer!

Ama ev aldığımda emziriyormuşum gibi görünüyordu! wth. İnanılmaz derecede garip ve komik olduğuna inanıyordum, bu yüzden şüphesiz paylaşmak için yakalamak zorunda kaldım.

Vücudumun o kısmının tee gömleğimle en çok temas halinde olduğu için meydana geldiğine inanıyorum, bu yüzden ter’in yanı sıra yayıldığı yer burası.

Ancak 7 yıllık blogdan sonra size ne olacağını söyleyeyim:

A.) Hayatımda çok daha geleneksel yetişkinler, blogdaki NIP’ler hakkında konuşmanın yanı sıra göstermek için bana zorlanacak. (Tam kelimeyi bestelemiyorum, böylece iş bilgisayarlarında sansürler tarafından yakalanmıyor.)

B.) İnsanlar bana e -posta gönderecek veya bunun tam olarak nasıl bir kanser, ebola veya ayak ve göğüs hastalığının bir göstergesi olabileceği hakkında yorumlar bırakacaklar ve büyük olasılıkla 911’i aramanın yanı sıra şimdi cenaze planları yapmalıyım .

C.) 3 saniye boyunca yayınladığım anda tüm bunları yayınladığım için pişman olacağım ve o zaman tamamen hatırlayamayacağım ve bir atıştırmalık alacağım.

Hayatınızın çok önemli anketi:

Hayatımda bazı insanlar için haftalardır sağlama istemeyen bazı insanlar için gerçekten harika bir yemek hediyesi yapmaya inanıyorum. Bazı fikirlerim var: Çikolatalı Bundt Cake, Öncü Kadın Tarçınlı Rulolar, Efsanevi Kekler…

Ama nihai kararı vermeden önce içeri girmenizi istiyorum.

Şimdiye kadar aldığınız en iyi yemek hediyesi nedir?

Hangi yiyecekleri almak istersiniz?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

15 hızlı koşu atıştırmalık fikirleri

15 hızlı koşu atıştırmalık fikirleri

Koşmadan önce ne yemeli ve ne zaman yemek. 15 HızlıYeni koşucular için atıştırmalık konseptleri ve yarım maraton için eğitim

Boston Maraton Video Serisi için Eğitim Merhaba Hello!

Boston Maraton Video Serisi için Eğitim Merhaba Hello!

Merhaba! Hyland’ın Powered ile ‘10, 000 mil ‘adlı bir video dizisi düzenliyorum! Heale ekibine uyuyoruz

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida’da nerede koşulur. Seyahat için fikirler ve yazlık plaj gezileri. Florida Run Blog ve

Instagram Live-Q & A Seansının yanı sıra diğer eğlencenin yanı sıra!

Instagram Live-Q & A Seansının yanı sıra diğer eğlencenin yanı sıra!

Merhaba! Nasıl gidiyor? Sadece devletin yanı sıra devleti de incelemek istedim, merhaba… merhaba! aynı zamanda mevcut koşuda sizi güncellemenin yanı sıra yemek yemenin yanı sıra

2020 Hedefler – Yeni her neyse, ancak Bloglamaya Geri Dön

2020 Hedefler – Yeni her neyse, ancak Bloglamaya Geri Dön

Merhaba!! Tam olarak nasılsın? Son 2 hafta boyunca uzun zaman geçirdim ve yeni yıl kararlarımın yanı sıra hedefler hakkında gerçekten inandım

İnsanların koştuğum nedenleri ve koştuğum nedenler

İnsanların koştuğum nedenleri ve koştuğum nedenler

İnsanların neden koşması için komik koşu memeleri. Disney Eğitim Güncellemesini çalıştırın. Mahalle hakkında hatırlatıcılar ve

⚡ Shareaholic tarafından

.

Merhaba. Biraz sorunum var gibi görünüyor. Bu utanç verici, ancak “kendinizi günde utandır” ın bu blogun genel tarzı olduğuna inanıyorum, bu yüzden hala yayınlayacağım. Ancak kendimi halka açık bir şekilde aşağılamadan önce dün hakkında konuşalım, çünkü yemek, eğlence ve arkadaşlarla doludur! Aynı şekilde – lütfen yazının sonunda anketime girin! Bunu takdir ediyorum. Efsanevi Skinnyrunner, sabahın…

Leave a Reply

Your email address will not be published.