Kendi havai fişek gösterginizi oluşturun Bu 4 Temmuz

Dört Temmuz, Fitbit kullanıcıları için pratik olarak yapıldı. Tamam, belki de ızgara, yüzme ve tüm bağımsızlık meselesi için daha iyi bilinir, ancak ana hedefinize ulaştığınızdan emin olmak için bir gün varsa, bu. Bunun nedeni, Fitbit’in Ailesi, Şarj 3, Versa Family, Ionic ve Ace 2’nin havai fişeklerle kutlama yapabilmesidir.

Öyleyse ruha girin: Ana hedefinizi adımlara ayarlayın ve sonra size meydan okuyacak bir sayı seçin – Geleneksel günlük sayınıza 1776 ekleyin? Aşağıda oraya ulaşmanıza yardımcı olacak 10 eğlenceli teknik bulunmaktadır.

Havai fişekleri yola koyacak en güvenli ve en sağlıklı!

Yarım saat önce kalk. Ve ne istersen yap – sadece oturma.

Sanal bir gruba katılın. Fitbit topluluğundaki günlük aktivite ve yürüyüş grupları, adım adım önerileri ve ilhamı sık sık kullanan 1.000’e yakın üyeye sahiptir.

Yürüyüşe çık. Yürüyüş sadece büyük adımlar atmanın müthiş bir yolu değil, aynı zamanda tüm vücudunuza da meydan okuyabilir. Yürüyüşünüzü 10.000 adımlı bir egzersize bile dönüştürebilirsiniz.

Bir podcast’i açın. Veya yeni bir albüm indirin ve dinlerken yürüyün.

Ekstra seyahat süresi planlayın. Süpermarkete mi arabayla mı? Binadan en uzak noktaya park edin. Otobüse bir arkadaşımın evine mi götürüyorsunuz? Birkaç durak daha önce inin ve geri kalanını yürüyün.

Sosyal bir kelebek olun. Dört Temmuz partisine katılırken, arkadaşlarla karışmak için gruplar arasında yürüyün veya ev sahibinin yiyecek ve içecekleri yenilemesine yardımcı olmayı teklif edin.

Çoklu görev. dişlerini fırçala? Yürürken yap. Telefon görüşmesi yapmak zorunda mısınız? Salonlara ayak uydurun. TV’yi mi izliyorsunuz? Ticari molalar sırasında yürüyün.

Daha az verimli olun. Birleştirilemeyen görevler arasındaki ayrımı abartmak, adım sayınızı artırmanın kolay bir yoludur. Örneğin, tuvaleti kullanmanız gerektiğinde, ancak susadıysa, önce mutfaktan su bardağı alın, verandaya bırakın ve ardından tuvalete gidin.

Bir hatırlatma planlayın. En son ne zaman yürümeye hazır olacaksınız? Adım sayısınızı kontrol etmek için bir işaretçi olarak sessiz bir alarm ayarlayın. Hala hedefin altında mı? Güçlü bir gün sonu yürüyüşü ile bitirin.

Bu bilgiler sadece eğitim amaçlıdır ve tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık problemini veya durumu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviyeleri almadan veya yeni bir fitness rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuza danışın.

Danielle Kosecki

Kıdemli Sağlık ve Fitness editörü Danielle Kosecki, 10 yıldan fazla bir süredir sağlık ve zindeliği kapsayan ödüllü bir gazetecidir. Diğerlerinin yanı sıra cazibe, daha fazla, önleme ve bisiklet dergileri için yazılmıştır ve büyük eğitim kitabının editörüdür. Bir New York yerlisi olan Danielle, Körfez Bölgesi’nde yaşıyor ve kış mevsimini kaçırmadığı.

Dört Temmuz, Fitbit kullanıcıları için pratik olarak yapıldı. Tamam, belki de ızgara, yüzme ve tüm bağımsızlık meselesi için daha iyi bilinir, ancak ana hedefinize ulaştığınızdan emin olmak için bir gün varsa, bu. Bunun nedeni, Fitbit’in Ailesi, Şarj 3, Versa Family, Ionic ve Ace 2’nin havai fişeklerle kutlama yapabilmesidir. Öyleyse ruha girin: Ana hedefinizi adımlara ayarlayın…

Leave a Reply

Your email address will not be published.