Tatil temalı makalelerle devam ederken, tedavi günleri hakkında bilmeniz gereken 5 şey

, hile günleri hakkında kişisel bilgilerimi veya onları aramayı tercih ettiğim günleri tedavi etmek istiyorum. Sadece Şükran Günü, Noel ve Paskalya geliyor, aynı zamanda 26 Kasım’da 31. doğum günüm ve bunun birkaç gece de içereceğini biliyorum. Tatil günlerini tatil günleri dahil etmek, yağ yakmak ve kriko kalmak için gizli silahınız olabilir!

1. Hile günleri değil, tedavi günleri geçirin.

Fark ne? Hiçbiri, her kelimenin beyninizi ve eylemlerinizi etkilemesi dışında. Odadaki büyük mor fil hakkında bir şey söylememeyi söylersem ne yaparsınız? Sana söylemememe rağmen, odadaki büyük mor fil hakkında düşünün! Benim mantığımda, hile günlerini düşünmek, planlanandan daha fazla hile yapmanızı sağlayacaktır. Tedavi günlerini tercih ederim çünkü beyniniz ödül sistemini takdir ediyor ve yemeklerin veya tedavi gününün kazanılması ve verilmesi gerektiğini anlıyor.

2. Yemeklere güven, günleri tedavi etmeyin

Tüm yıl boyunca yemek yemek kullanıyorum ve bana iyi hizmet ediyorlar. Joel Marion’un aşırı yağ kaybı diyetini veya 3-4 günlük şiddetli tükenme diyetini yapmadığım sürece tedavi günlerini kullanmıyorum. Treat günleri yıl boyunca kullanacak olsaydınız (muhtemelen vücudunuz istediğiniz gibi görünmüyorsanız bunu zaten yapıyorsunuz), yırtık ve kaslı olsaydınız çok şaşırırdım.

3. Yedeyin yemeğinizin kalitesi konusunda endişelenmeyin. Gerçekten.

Beslenme planınızın amacı, haftada 35 öğün olan günde beş veya altı kez (temel bilgi) yemek olmalıdır. En az 30 tanesi (% 90 uyarı) mükemmelse, bir (hatta iki) tedavi yemekleri incinmeyecektir. Aslında metabolizmanızı yeniden canlandıracaklar, yağ yakmak ve kas inşa etmek için güç, motivasyon ve leptin seviyeleri olacak.

4. Yemek yemeğinizden suçlu hissetmeyin

Bu kelimeyi kullanmamın, hile yemek yerine yemek yapmamın başka bir nedeni. Suçluluğu ortadan kaldırır. “Temiz” yediğiniz sürece, zamanın çoğunluğu sağlıklı yiyecekler, muhtemelen zarardan daha iyi olacak. %10’u değil,%90’ı bozma konusunda suçlu hissedin. İkram yemeklerinizi özel günler için kurtarıyorsanız, “iyi iş” için veya stratejik olarak iyi dostum Joel Marion’un Heat Your Thing Programında öğrettiği gibi, maksimum zevkinizin tadını çıkarın.

5. Yemek yemeklerinizden önce önemli bir kas geliştirme antrenmanı planlayın

Önemli bir kas geliştirme egzersizinden sonra kendimi önemli bir tedavi yemeğine ödüllendirme beklentisini seviyorum. Günün daha hızlı geçmesini sağlıyor ve hayatı kaslarımdan çıkarmaya motive ediyor. Bir meze için sahip olacağım pizzayı hayal edebiliyorum; Ana yemek için 24 oz biftek, sos ve patates kızartması ve tatlı için yapacağım çikolatalı kek ve dondurma. Unutmayın, haftada 35 kez sadece 1 veya 2 kez böyle yiyorum, bu yüzden korkmayın.

Tedavi yemeğimden önce son derece sert antrenman yaparak, kaslarımı maksimum kas büyümesi için hazırlıyorum ve anabolik anahtarda çeviriyorum, bu da kas kaybına neden olan katabolik anahtarı kapatıyorum.

Kalorilerinizi arttırdığınızda ve uzun bir süre (özellikle yağlar ve karbonhidratlar) kestiğiniz yiyecekleri eklediğinizde, metabolizmanız tekme başlayacak, kaslarınız glikojen seviyelerinizi yenileyerek daha dolgun görünecektir. Single’ı alın, “Harika, artık açlıktan ölmüyoruz, bu yüzden biraz daha fazla yağ yakacağım.” Büyük bir tedavi yemekten sonra her zaman en büyük ve en sağlam görünüyorum, onu seviyorum!

Vince Delmonte, saçma kas binasının yazarıdır: www.vincedelmontefitness.com’da bulunan çılgın kas kazancının sıska adam sırları, sıska erkeklere nasıl kas inşa edileceklerini ve eskisinden daha az ilaç olmadan hızlı bir şekilde kilo alacaklarını öğretmede uzmanlaşmıştır.

Vince Delmonte’nin tam anlamıyla anlamsız kas oluşturma sistemi için buraya tıklayın!

————————-Yazar hakkında:

Vince Delmonte, saçma kas binasının yazarıdır: Sıska Guy Secrets to Deli kas kazancı forcedelmontefitness.com Sıska erkeklere, uyuşturucu, takviyeler ve eğitimin öncekinden daha az ilaç olmadan hızlı bir şekilde kilo alacaklarını öğretmede uzmanlaşmıştır. Dünyaca ünlü bir fitness koçu ve yazar Vince Delmonte, en iyi “sıska adam” uzmanı olarak bilinir ve daha sıska erkeklerin ve kızların, kaslarını uyuşturucu ve takviye olmadan düşmanca genlerini yenmelerine yardımcı olmuştur. Bölgesinde fitness koçu, erkekler fitness dergisine düzenli bir katkıda bulunuyor ve hardgainers için dünyanın en iyi kas binası kursunun yazarı, saçma kas binası yok. Vincedelmontefitness.com adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

, hile günleri hakkında kişisel bilgilerimi veya onları aramayı tercih ettiğim günleri tedavi etmek istiyorum. Sadece Şükran Günü, Noel ve Paskalya geliyor, aynı zamanda 26 Kasım’da 31. doğum günüm ve bunun birkaç gece de içereceğini biliyorum. Tatil günlerini tatil günleri dahil etmek, yağ yakmak ve kriko kalmak için gizli silahınız olabilir! 1. Hile günleri değil,…

Leave a Reply

Your email address will not be published.