Planlayamama

Bir çok şey hakkında bir spaz olabilirim, ama yemeğimi ilgilendirdiğinde, meşgul olduğumu bildiğimde her zaman planlıyorum, planlıyorum, planlıyorum!

“Planlayamıyorsanız, başarısız olmayı planlıyorsunuz” demesini seviyorum.
En yeni videolarım

5 dakikalık koşu ısın
Koşucular için hızlı ısın. Koşunuzdan önce 5 dakika koşmak. Koşmaya nasıl hazırlanılır. Koşmadan önce ne yapacağınız için öneriler

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 34 saniye

Sıradaki
Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
06:05

Canlı
00:00
08:21
05:34

Ve bu genellikle bizim yemek ve atıştırmalık seçenekleri için geçerlidir. Gün boyunca ne/ne zaman/nasıl yiyeceklere erişebileceğinizi bilmiyorsanız, satış cihaz seçeneklerinden bir yemek yapmanız veya berbat yiyeceklere çok fazla harcamanız gerekebilir.

Görünüşe göre ya pizza verecek otomat bile var! İnanılmaz. (kaynak)

Bir otomatın resimlerini ararken, koşu ayakkabılarını dağıtan bir makineye geldim! Keşke. (kaynak)

Şimdi, en iştah açıcı görünümlü öğle yemeğini paketlemeyebilirim, ama çaba için bir “A” alıyorum çünkü her şeyi öğle çantama atmak ve kapıdan çıkmak için gerçekten 2 dakikam var. (Ben ve ben arabapool, böylece onu çalıştırmak için ekstra erken ayrıldığından emin oluruz ve sonra okula!)

Bugünün öğle yemeği dünün tekrarıydı – artık lahana, yoğurt, tahıl ve elma. Yine, o kadar da şaşırtıcı değil, ama okul kafesinde alabileceğimden daha iyi, değil mi?

Bu Luna protein çubuğunu ve havuçları bir atıştırmalık için biberle paketledim. Protein Luna çubuklarını hiç sevmiyorum. Şimdi iki farklı lezzet denedim ve ikisinin de kötü olduğunu düşünüyorum. Sadece 0,02 $ ‘lık

Eve geldiğimde çok açtım ve ilk önce iyi tatlı patates cipsi (aka şimdiye kadar bir atıştırmalık yiyecek ismi) tatmak zorundadır.

Akşam yemeği için çok hızlı bir şeyle gittim – bir yumurta ve fasulye börek. Artık fasulyeleri yeniden ısıttım, bazı biber katilleri pişirdim ve bir tortilla içine attım.

Rendelenmiş lahana ve hafif çiftlik ile servis edilir.

Bir kez daha karpuz için mi gidiyorum?

Soru: Doğrusu, bazı durumlarda gıda eşyaları hakkında çok daha fazla “akışa git” olsaydım. Planlayıcı mısınız yoksa Flow-er’i mi seçiyorsunuz?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bir çok şey hakkında bir spaz olabilirim, ama yemeğimi ilgilendirdiğinde, meşgul olduğumu bildiğimde her zaman planlıyorum, planlıyorum, planlıyorum! “Planlayamıyorsanız, başarısız olmayı planlıyorsunuz” demesini seviyorum. En yeni videolarım 5 dakikalık koşu ısın Koşucular için hızlı ısın. Koşunuzdan önce 5 dakika koşmak. Koşmaya nasıl hazırlanılır. Koşmadan önce ne yapacağınız için öneriler Daha fazla video 0 saniye 5…

Leave a Reply

Your email address will not be published.