Ringside Doctor, 17 Ekim 2015’te 50 milyon dolarlık ihmal sigortası talebinde

dava açtı Boxer Prichard Colon, Terrel Williams ile bir maçta sürdürülen travmatik bir beyin hasarına uygun bir komada kaldı. Colon’un yasal velileri tarafından açılan bir davaya göre, rakip bu tarihe kadar “ve her bir fakültesini yeniden kazanma ihtimali olmaksızın annesinin evinde bir vejetatif belirtilir”.

Maç, Virginia’nın Uzman Bakanlığı ve Mesleki Politikası (DPOR) tarafından düzenlendi. DPOR, oyuna uymanın yanı sıra 2016’da, iç incelemelerine göre, “hiçbir düzenleyici ihlalin disiplin cezası gerektirdiği görülmediğini” ortaya koydu. DPOR’un tam raporu burada keşfedilebilir.

Raporda belki de en lanet olan keşfetme, kolonun baş ağrısından şikayet etmesine rağmen mücadele etmeye devam edebileceği ve DPOR raporu ile kafanın arkasına yasadışı bir grevle uyuşan baş dönmesi.

Colón, başının arkasını tutan köşede kamburlaştı. Bir spiker olan Kenny Rice’a göre, Colón (ringside doktor) Ashby’ye başının arkasında acı çektiğini hissettiğini söyledi, ancak devam edebileceğini hissetti, aynı zamanda Ashby’nin aynı fikirde olduğunu ve Colón’un sallamasını beklediğini söyledi. harekete geçmenin yanı sıra harekete geçin.

Prichard’ın hane halkı, hiçbir yanlışlık meydana gelmediğine ve Columbia Bölgesi’nin olağanüstü mahkemesinde, oyunun destekleyicilerine ve rings doktoruna karşı ihmal olduğunu iddia eden bir dava açmadığını kabul etmiyor.

Kısacası, rings doktorunun beyin travması belirtilerine yeterince cevap veremediğini ve daha hızlı müdahalenin Prichard için çok daha iyi bir sonuca yol açmış olabileceğini iddia ediyor. Şikayet, uygun olarak ortaya çıkıyor –

42. Dr. Ashby, dövüş için rings doktoru olarak hizmet etmeyi kabul ettiğinde doktor-hasta bağlantısı geliştirdi.

43. Prichard’ın doktoru olarak görev yapan Dr. Ashby, Prichard’a yürürlükteki bakım temeline uyma sorumluluğunu borçludur.

44. Dr. Ashby geçerli bakım temelinden sapmıştır. Bununla birlikte, sapmaları, yeterince beyin hasarı protokolü olmayan ringide doktor olarak kabul edilmesi ile sınırlı değildi; Boksörün sağlığını ve sağlığını yanı sıra garanti etmek için uygun eğitim veya tıbbi anlayışa sahip olmasa da, ringside bir doktor olarak hizmet etmeyi ve Prichard’ın bakım sorumluluğunu varsaymayı kabul etmek; faiz oranı anlaşmazlığını ifşa edememek ve Prichard’a bir destekçi olarak mesleğini ilerletme konusundaki sorumluluğunu onurlandırmak; Yarışma sırasında bir beyin kanaması için Prichard’ı yeterince taramamak; Prichard’ın acı şikayetlerinin yanı sıra baş dönmesi de görmezden gelmek; Dövüşü durduramamak ve Prichard’ı tıbbi tesise göndermek ve aksi takdirde zamanında tıbbi yardım yapmak.

45. Dr. Ashby’nin ihmalinin yakın bir nedeni olarak, Prichard’a dayanan ve aynı zamanda ciddi acıya ve acılara dayanmaya devam ediyor, kazançlı istihdama girme yeteneğini ve çevresinde ihtiyaç duyacak deneyimli yaşamı değiştiren yaralanmaları kaybetti. -Hayatının geri kalanında clock bakımı

Ringside doktorunun, Mahkemenin geçerli bakımının uygulanabilir temelini karşılayıp karşılamadığını, diğer şeylerin yanı sıra, Virginia’nın hekimlerine göre hekimlere aşağıdaki gibi talebe bakacağı yönündeki taleplere bakacak

Bu konu henüz karar verilmemiştir. Tam şikayet burada keşfedilebilir – Prichard Colon davası

Reklamcılık

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlgili

Düzenleyiciler halkı Brock Lesnar’ın UFC Pay hakkında aldattı mı? 9 Ağustos 2019
MMA’nın Çağdaş Ölüm Listesi 30, 2015 inç “MMA Ölüm Listesi”
Jessica Eye onu bir galibiyete geri döndürebilir mi? 8 Şubat 2014 “Texas MMA Yasası”

dava açtı Boxer Prichard Colon, Terrel Williams ile bir maçta sürdürülen travmatik bir beyin hasarına uygun bir komada kaldı. Colon’un yasal velileri tarafından açılan bir davaya göre, rakip bu tarihe kadar “ve her bir fakültesini yeniden kazanma ihtimali olmaksızın annesinin evinde bir vejetatif belirtilir”. Maç, Virginia’nın Uzman Bakanlığı ve Mesleki Politikası (DPOR) tarafından düzenlendi. DPOR,…

Leave a Reply

Your email address will not be published.