Fitbit Luxe ve Fee 5

Pompalanma ile ilgili heyecan verici yeni özellikler: Fitbit Luxe ve Fee 5 kullanıcıları için ilginç yeni özellikler sunulmaktadır! Eğlenceli yeni saat yüzlerinin kilidini açmak için şimdi gadget’ınızı güncelleyin. Ayrıca, Discover telefon uygulamasının eklenmesiyle yanlış yerleştirilmiş telefonunuzu bulmak için bir yöntem.

Gadget’ınızın tam olarak nasıl daha iyi hale geldiği hakkında daha fazla şey keşfetmek için okumaya devam edin.

Ne var ne yok?

Hem Luxe hem de Fee 5 kişi, Bloom adlı iki yeni güzel saat yüzüne ve Luxe için ekstra modaya uygun bir saat yüzüyle değiştirebilecek. Onları buradan inceleyin:

Hepsi bu değil, telefonunuzu yanlış mı yerleştirdi? Sorun değil! Artık telefonunuzu Luxe’nin yanı sıra yeni Discover telefon uygulamasıyla kolayca keşfedebileceksiniz. İşte tam olarak nasıl yapılacağı:

İzleyicinizde Discover Telefon Uygulamasını açın.
Telefona dokunun. Telefonunuz yüksek sesle çalıyor.
Telefonunuzu bulduğunuzda, zil sesini bitirmek için iptal edin.

Bu güncellemeyi sürdürmek istemezsiniz – cihazınızı güncellemek için bugün Fitbit uygulamasına başlayın!

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Pompalanma ile ilgili heyecan verici yeni özellikler: Fitbit Luxe ve Fee 5 kullanıcıları için ilginç yeni özellikler sunulmaktadır! Eğlenceli yeni saat yüzlerinin kilidini açmak için şimdi gadget’ınızı güncelleyin. Ayrıca, Discover telefon uygulamasının eklenmesiyle yanlış yerleştirilmiş telefonunuzu bulmak için bir yöntem. Gadget’ınızın tam olarak nasıl daha iyi hale geldiği hakkında daha fazla şey keşfetmek için okumaya…

Leave a Reply

Your email address will not be published.