StitchFix Değerlendirme Bölüm 1

Merhaba! Tam olarak günün nasıl gidiyor? Benimki gidiyor.

Güne gerçekten bir koşuyla başlamadım, ilk önce StitchFix’ten tüm harika yeni kıyafetlerimi denemek ve seyahatimden önce neyi saklayacağımı seçmek istedim.
En son videolarım

Athleta Running Shorts Review.mp4
Kadınlar için şort yok. Athleta’nın yeni değerlendirilmesi 9 iç kısımda 9.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 21 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
08:21

Ama bu kıyafet değil, koş, tekrar ye – o yüzden koşma ile başlayalım…

Koşmak

Bu tatili kutlamak için 10 mil!

Yemek

Sonra, Sriracha’da boğulmuş olağan yumurta/tortilla kombinasyonu yaptım. Şimdi olduğu gibi bir kez daha açım, bu yüzden yoğurtta ve fındıklı meyvelerde boğuluyorum.

Bu gece Kutsal İncil Araştırma Çalışmasına gidiyorum (Grup I’den atılmadığım bir mucize, bunların harika insanlar olduğu varsayımı). Yiyecek getirmeyi teklif ettiğimden beri beni tuttuklarına inanıyorum. Bu yüzden çok basit ve lezzetli bir şey çırptım!

Yemek pişirme becerilerimin beni bir şekilde cennete sokmasını umuyorum …

Ve size hayatımı değiştiren bu yeni çikolata şurubundan bahsetmeliyim !!!

Expowest’te yeni nunaturals çikolata şurubunu denedim ve bunu hatırlayamadım. İş temsilcisi henüz mağazalarda olmadığını belirtti. Bana biraz gönderdikleri için hatırladığımdan çok daha iyi olduğu varsayıyorum !!!

Çikolata şurubu. Stevia’nın yanı sıra sevgiyle de yapıldı. buna inan.

StitchFix İncelemesi

Peki. Şimdi 22 saniye harika gibi davranmanın zamanı geldi…

StitchFix geçen yıl kişisel stil hizmetlerini denemek için benimle iletişime geçti – size 20 dolarlık bir stil ücreti için kıyafet gönderiyorlar ve evde denedikten sonra neyi saklayacağınızı/göndereceğinizi seçtiniz. Başlamak için moda tarzınızı ve tercihlerinizi çözen bir anket doldurun.

Vücut tipimde neyin harika göründüğünü anladığım için son derece tereddüt ettim. Ganimet vücudumu nasıl örteceğimi veya taramayı tam olarak anladığım için asla giymeyeceğim şık şeyler göndereceklerini düşündüm.

Ancak, son zamanlarda bir kez daha ulaştılar ve yemin eden birkaç iyi arkadaşım var. Ayrıca, yakında daha rahat/fitness tür kıyafetleri alacakları bir söylenti duydum, bu yüzden bir koşuşturma sağlamak için teklif kabul ettim. Gelişmemden beri böyle bir şeyin benim için işe yarayacağına inanmadığım için tereddüt ettiğim nokta ile tamamen açıktım (oku: Kıçımı şekillendirmek benim için yeterli, Biraz Rando’nun onları benim için keşfetmesini beklemiyorum).

Gerçekten, kısa bir süre önce, şortları ve şortları nerede keşfettiğim hakkında tavsiye isteyen iyi bir arkadaşla konuştuktan sonra “evet” belirtmeye karar verdim. Dünyanın en moda insanı değilim, ancak vücut tipim için tam olarak nasıl elbiseyi anlıyorum. Beni şekillendiren ve beni harika hissettiren kıyafetleri keşfetmeyi sevdiğim gibi – kim doğru değil?!

Bu yüzden, bunun işin yanı sıra benim gibi popolarının pantolonlarından asılmasını istemeyen ya da sadece bol şeyler giymesini istemeyen kadınlarla bir fikir paylaşma şansı olacağını umuyorum. Sevimli.

Neyse. Geçen hafta ilk ‘düzeltmemi’ aldım ve burada ganimet:

Kaleigh ayak bileği ısırıcı skinny jean

Yeşil kot. Bunları ilk gördüğümde “Hayır” gibiydim. Bununla birlikte, A.) gerçekten formda oldukları için hoş bir sürpriz oldu.) B.) kötü görünmüyor. Üstte çevre dostu giymeyi tercih ettiğim için onları saklayacağımdan emin değilim. Hala TBD.

Hey arkadaşım popo-y, tam olarak nasıl seversin?

^ Bu yüzden güzel yerlere gidemeyiz.

Filbert 3/4 Kollu Popover Bluz

Bu renk saç/cilt boyamamla gerçekten çalışmıyor.

Marilyn Mix Çizgili Maxi Etek

Dairelerle giymek biraz uzundu, bu yüzden üstte katladım. Süper rahat ve zaten onunla giyecek bir tepem var, bu yüzden saklayabilirim.

Harriet Chevron baskı detay elbisesi

Üstte desenleri tercih ederim, bu yüzden bunu tutmayacağım. Bir kemere ya da başka bir şeye ihtiyaç duyduğu gibi, sadece kalçalarımda ellerim varsa harika görünüyor.

Görmek?

Adler Bow Tie Bilezik

Bunu çok narin ve kız gibi beğendim.

Go-Go Power Rangers !!!

Bekle. Sadece havalı davran, sadece havalı davran …

Aynı şekilde tam olarak nasıl giyileceği veya fantezi giyileceği konusunda kavramlar gönderirler.

Henüz neyi kesin tuttuğuma gerçekten karar vermedim. Üst ve elbise de bir “hayır” dır, ancak TBD başka ne olursa olsun. Resimlerdeki kotu gerçekten sevmeme rağmen, onları gerçekten giymezsem onları tutmak istemiyorum. Bu yüzden, yarına kadar uyuyacağım ve sonra istediklerimi geri göndereceğim. Basit Peasy.

Soru: Bilezik giyiyor musunuz?

Onları seviyorum, ancak her zaman onları giymeyi hatırlayamıyor. Garip bir şekilde, sahte inci küpe giymeyi hatırlamıyorum…

Tam Açıklama: StitchFix, FIRS için hizmetlerini denemem için bana bir kredi geçmişi sağladıt ücretsiz zaman. Tüm görüşler benim.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida’da nerede koşulur. Seyahat için ipuçları ve yazlık plaj gezileri. Florida Run Blog ve

15 hızlı koşu atıştırmalık fikirleri

15 hızlı koşu atıştırmalık fikirleri

Koşmadan önce ne yemeli ve ne zaman yemek. 15 Hızlı Pre Run Yeni Koşucular için Atıştırmalık Konseptleri ve Yarım Maraton Eğitim

Sonbahar koşu favorileri

Sonbahar koşu favorileri

Sonbahar için koşu teçhizatı olmalı. Tüm koşucular için bu sezon en iyinizi çalıştırmak için ipuçları. artı tercih ettiğim koşu dişlimi

Kahve İncelemesi ile Coca-Cola

Kahve İncelemesi ile Coca-Cola

Coke Sıfır Buzlu Kahve İncelemesi. Kahve ile Coca-Cola Sıfır Şeker ve Vanila Sıfır Şeker İlk Tim için Deniyor

En iyi Kara Cuma ve Koşucular için Siber Pazartesi Satışları

En iyi Kara Cuma ve Koşucular için Siber Pazartesi Satışları

İşte en iyi Kara Cuma ve koşucular için siber Pazartesi satışlarının bir turu. Bunlar en iyi satış maliyetlerinden birkaçı

21 en iyi çalışan Instagram hesabı şimdi uymak için

21 en iyi çalışan Instagram hesabı şimdi uymak için

En iyi çalışan Instagram hesaplarının listelenmesi. 2020’de Instagram’daki en iyi koşuculardan 21’i. Çeşitlilik ve yeni koşu

⚡ Shareaholic tarafından

.

Merhaba! Tam olarak günün nasıl gidiyor? Benimki gidiyor. Güne gerçekten bir koşuyla başlamadım, ilk önce StitchFix’ten tüm harika yeni kıyafetlerimi denemek ve seyahatimden önce neyi saklayacağımı seçmek istedim. En son videolarım Athleta Running Shorts Review.mp4 Kadınlar için şort yok. Athleta’nın yeni değerlendirilmesi 9 iç kısımda 9. Daha fazla video 0 saniye 8 dakika, 21 saniye…

Leave a Reply

Your email address will not be published.