Ulusal koşu günü indirimleri, koşucular için kuponlar ve koşu hikayem

Merhaba! Bugün yılın ikinci tercih ettiğim günüm – Ulusal Koşu Günü !! (Şükran Günü her zaman sonsuza kadar 1 numaradır.)

“Nasıl koşmaya başladın?” Veya “Koşu hikayen nedir?” Kısa bir süre önce bir röportajda bana soruldu ve bu konuda hiç belirli bir blog yazmadığım da bana geldi. Yani burada …
En son videolarım

Bir günde ne yiyorum – Runner Edition
Bir günde ne yedim. Bir koşucunun yemek günlüğü şu anda bir maraton veya yarım maraton için eğitim almıyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar artı ipuçları.

Daha fazla video

Sıradaki
High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
06:12

Canlı
00:00
08:21
14:26

Koşu hikayem

(yorulduğumdan beri yoğunlaşmam gerektiği için yoğunlaşmış…)

Bir zamanlar tombul biraz kırmızı başlı Meksikalı bir kız vardı. Ona bir kompleks sağladığı kadar iyi arkadaşlarından daha büyüktü. Diyet yapmaya başlamaya karar verdiğinde ve kilo vermek için egzersiz yapmaya karar verdiğinde yüksek kurumun sonuna kadar uğraştı.

Arkadaşıyla yürümeye başladı. Yürülemenin yanı sıra yürüdüler yanı sıra yürüdüler… iyi arkadaşı beklemekten beri onu terk edene kadar Monican yalnız yürümek zorunda kaldı.

Sıkıldı. Böylece biraz koşmaya karar verdi. Hey! Bu çok güzeldi, bu yüzden ertesi gün biraz daha koştu. Bir gün arka arkaya 45 dakika koştu. Beğendi.

Monican 10k için kaydoldu. Patlama oldu! Daha fazla istedi, bu yüzden yarım maraton için eğitim aldı. Sonra, tam bir maraton koşmak istedi ve bu yolculuğu 26.2 mil’e kadar belgelemek için bir blog başlatmaya karar verdi.

Ve gerisi tarih…

Koşmak artık benim hayatım. Bu benim hobim. Bu benim işim. Bu benim kaçışım. Bu benim terapim. Bu benim favorim.

Koşmanız gerektiğine inanmıyorum, ancak yapmak istediğiniz gibi bir şeyi keşfetmeniz gerektiğine inanıyorum.

Ulusal Koşu Günü ve İndirimler Nasıl Kutlanır

İşte ulusal koşu gününü kutlayabileceğiniz yöntemlerin yanı sıra bazı mükemmel indirim oranlarının yanı sıra koşucular için kuponlar!

1. Koşun. Merhaba.

2. Karbonhidrat yükü.

3. Bir Koşu Dergisi Al – Women’s Running Magazine 1 $ ‘lık bir sorun

4. Bir yarış için gösterge!

4 Haziran 2014’te All Rakipler Grubu, Inc. serisinde bir günlük maliyet tasarrufu

20 $ OFF OFF AVERT ROCK N ’ROLL DOLU, YARIM, RÖLE & Bisiklet

5 $ 5k, 10k, mini

5 € indirim

5 $ indirim Carlsbad 5000

20 $ off Women’s Running serisi

20 $ indirim Trirock (ülkeler hariç)

5. Tweet! Ulusal Koşu Günü’nde #IMarunner’ın her kullanımı için Timex, Boomer Esion Vakfı’nın Team Boomer programına doğru 20.000 dolar bağışta bulunacak. Bireyler aynı şekilde Timex Sports Facebook sekmesinde “Ben Bir Runner” hikayelerini paylaşabilirler. #Imarunner veya Facebook sekmesinde hashtag aracılığıyla materyal katkıda bulunan bireyler de Timex® Ironman® saatlerini kazanma imkanı için kalifiye olacaklar.

6. Iphones ve androidler için sunulan bir telefon uygulaması olan Charity Miles ile çalıştırın. Ücretsiz uygulamayı indirin, seçeneğinizin bir yardım kuruluşunu seçin ve Başlatın. Her mil Ran, seçtiğiniz hayır kurumuna bağış verir.

7. Koşu kontrol et, tekrar tekrar yiyin. <- En azından listeden bunlardan birini kesin olarak geçebilirsiniz! 8. Hızlandırma mağazamda RuneatrePeat donanımı alın. Soru: Ulusal Koşu Günü'nü tam olarak nasıl kutluyorsunuz? Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak

Merhaba! Bugün yılın ikinci tercih ettiğim günüm – Ulusal Koşu Günü !! (Şükran Günü her zaman sonsuza kadar 1 numaradır.) “Nasıl koşmaya başladın?” Veya “Koşu hikayen nedir?” Kısa bir süre önce bir röportajda bana soruldu ve bu konuda hiç belirli bir blog yazmadığım da bana geldi. Yani burada … En son videolarım Bir günde ne…

Leave a Reply

Your email address will not be published.