Havaalanı Runner

Seyahat etmeyi seviyorum. Havaalanını seviyorum. Havaalanının etrafında vızıldayan heyecanlı enerjiyi seviyorum. İlk uçuşumun 30. dakikada asfaltta geciktirilmesini, ikinci uçuşuma koşmayı, uçağın hala orada olduğunu görmesini sevmiyorum, ancak kapılar kapalı – ve gemiye reddedilmeyi!

İlk uçuşumdan ağır sırt çantam ve büyük video kamera kasası 3 terminalleri ile ikinci uçuşuma koştum. Sırt çantam tişört elbisemi herkesin görmesi için uygun olamayacak kadar yüksek yaptı. Oraya vardığımda kapılar kapatıldı ve bir işçi yeniden rezerve edildiğimi mi söyledi? Bunun Noel’de bana ne zaman olduğunu hatırlıyor musun?
En son videolarım

Kötü bir koşudan öğrenmek
Kötü koşular oluyor – işte onu nasıl geçtim ve bir sonraki koşumdan öğrendim. Egzersizlerinizin tarafsız bir gözlemcisi olarak daha iyi bir koşucu olmanıza yardımcı olacak ipucu.

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 48 saniye

Sıradaki
Amerikan Dirt Kitap İncelemesi
12:07

Canlı
00:00
08:21
03:48

Boo. Uçuşunuza koşamazsanız koşucu olmanın anlamı nedir? Bir sonraki uçuşunuza gitmek için çok yaklaşacağınızı fark ettiklerinde sizi otomatik olarak yeniden kitaplar. Bileti satın aldığınızda bir koşucunun olup olmadığını ve “*Runner” ı yatılı geçişinize koymanıza izin vermelerini öneriyorum. Uçuşu yapabilirdim.

Rant için özür dilerim, ama bu sabah saat 4: 30’da uyandım ve şimdi saat 15: 30’a kadar Mississippi’ye gitmeyeceğim. Ne bir büst.

BWI’nin ABD hava terminalinde yulaf ezmesi olacağını umuyordum (daha önce Delta terminalinde gördüm) ama yapmadılar. Bu yüzden biraz süt ve meyve aldım ve tahıl baggie ile yedim.

Öldürmek için zamanım olduğundan, son 30’luk dakikayı Charlotte havaalanının etrafında sadece saat 10:30 olmasına rağmen öğle yemeği seçeneklerime bakarak geçirdim. 5 saat boyunca başka ne yapmam gerekiyor? Ayrıca, çöp kutularının fotoğraflarını çekmenin yanı sıra…

Ben benimle seyahat ettiğinde büyük ısırıklara sahip olmayı seviyorum Sabarro ile karşılaştım?

Bu yoğurt yeri benim için yeni bir keşif, ama deneyeceğimi sanmıyorum…

Çünkü benim tek gerçek aşkım, Jamba Juice burada !!! Ve kabak şut var! Jamba meyve suyuna takıntılıyım ve Long Beach’teki her uzun vadede bir tane satın alırdım (LBC, ne olduğunu bilenler için). Hatta “Jamba Juice tarafından güçlendirilmiş” plaka tutucum var. Ben gerceğim-ben ciddiyim. Kabak şutunu deneyin. Yap.

Peki, ummmm… şimdi ne? Sanırım havaalanına takılıyorum. harika ?

Bir bara çarpmayı ve masaj yerine israf etmeyi veya vurmayı düşünüyorum, oh bekle – ben fakirim. Sanırım burada bir süredir internet makinesinde oynarken kalacağım!

Daha sonra görüşürüz ?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Seyahat etmeyi seviyorum. Havaalanını seviyorum. Havaalanının etrafında vızıldayan heyecanlı enerjiyi seviyorum. İlk uçuşumun 30. dakikada asfaltta geciktirilmesini, ikinci uçuşuma koşmayı, uçağın hala orada olduğunu görmesini sevmiyorum, ancak kapılar kapalı – ve gemiye reddedilmeyi! İlk uçuşumdan ağır sırt çantam ve büyük video kamera kasası 3 terminalleri ile ikinci uçuşuma koştum. Sırt çantam tişört elbisemi herkesin görmesi…

Leave a Reply

Your email address will not be published.