5 Pro-Runner Yemek Fikirleri Tatillerde Zevk Almanıza Yardımcı Olmak İçin Fikirler

Herkes gibi, tatil sezonunu ve tüm büyük alkışları ve onu içeren harika yiyecekleri seviyoruz. Sara’nın yanı sıra, Tatil İkramları ile beslenen ve UP ile uyumlu uzun, öğütme koşularının çok fazla anısına sahibim. Bununla birlikte, bahar maratonları veya kapalı pist buluşmaları için yükseldiğimiz için normalde nispeten ağır eğitimin ortasındayız, bu da tatillerde birkaç kilo vermenin planın bir parçası olmadığını gösteriyor. Normal tatil ağırlığını almayı önlemek için, bu tatil sezonu da sizin için ideal olarak pratik olacak birkaç fikrimiz var.

İkramlarınızın Zamanı

Kaslarınız glikojenden tükendiğinde ve yeniden doldurulmaya özlem duyduğunda bir egzersize uyan yaklaşık 60 dakikalık bir süre vardır. Sara’nın ve bilinçli olarak şeker yemeye çalıştığım günün tek zamanı bu. Harika zaman sayımı yapmak için, bir koşuyu mümkün olduğunca tamamlamaya 80 ila 100 gram karbonhidrat almayı hedefliyoruz. O lezzetli Noel sabahı tarçınlı rulo? Kahvaltı muamelesi yerine zor bir koşudan sonra kurtarma artırıcı bir ödül olarak alın. Bu yöntem artık vücudunuza pound dolu bir yumruk değil.

Patates Patateslerinizi Yükselt

Tercih ettiğim tatil kenarlarından biri patates püresi. Bununla birlikte, beyaz patateslerin, kilo alımına katkıda bulunabilecek tüm gıdaların en büyük şeker spiks glisemik indeks skorlarından birine sahip olduğunu keşfettim. Tersine, harika patates çok daha düşük bir glisemik indekse sahiptir, bu da kan dolaşımına çok daha yavaş, çok daha sürekli bir şeker salımı üretir – bu da eğitim için çok daha temiz, daha uzun yanan bir yakıt kaynağı sağlar. Harika patatesler de aynı şekilde, potasyum gibi bir koşucunun vücut arzuları ile doludur, bu da onu tüketebileceğiniz en iyi karbonhidratlardan biri haline getirir. Bu yılki patates püresini beyaz patateslerden çıkarmak yerine, sadece onların yerine harika patatesleri değiştirin.

Vahşi yakalanan somon servis et

Bizim hane halkı eski, kurutulmuş Türkiye giyildiğimiz için somon bir tatil yemeği olmalı. Somon, koşucular için besin yoğun, süper gıdadır. Kas kütlesi iyileşmesine önemli ölçüde yardımcı olan ve sağlıklı bir sindirim sistemini, hormonal fonksiyonu ve kardiyovasküler sağlığı destekleyen Selenium gibi D vitamini ve selenyum gibi birçok güçlü antioksidan ile doludur. Somon da aynı şekilde bir koşucunun diyetinin gerekli bir parçası olan omega-3 yağ asitleri ile doludur. Vahşi yakalanan, deniz tuzu ile Alaska somonunu mevsimlik yapıyoruz ve daha sonra ıslatılmış sedir tahtasında düşük sıcakta ızgara yapıyoruz. Deneyin-bedeniniz ve tat tüpleri sana teşekkür edecek!

Geleneği koru, şekeri tekmeleyin

Büyürken, baharat, acil çay tozu ve tang, portakallı bir içecek karışımı olan “Noel Çayı” nı aklımda tutabilirim – temel olarak bir ton şekerdi. Bu çay, çok sayıda düşkün gençlik anılarını geri getirirken, Sara ve daha sağlıklı bir şeye hizmet edebileceğimizi ve hala bu geleneğe dokunabileceğimizi keşfettim. Son zamanlarda, antioksidanların yanı sıra ilave şekerle dolu olan, zencefilli kurabiye ve nane kurabiyesi gibi lezzetlerde bitkisel çaylar üretiyoruz.

Biraz rahatlat

Ev ile zaman geçirmek ve yılın diğer zamanlarını göremeyebileceğiniz sevilenlerle yetişmek, tatil sezonunun neyle ilgilidir. Bunun bir kısmı birbirlerinin tercih ettiği tarifleri denemeyi içermelidir. Sara ve ev toplantılarındaki beslenmemiz konusunda çok sert olmadığım gibi – kendimize ara sıra mevsimsel bir iyilikten zevk alma yetkisi sunuyoruz, çünkü mutfakta çalışanları onurlandırmak çok önemlidir, gülümsemeleri getirme işleviyle Yüzlerimiz, tatil ikramlarına katılarak.

Dinlenme yılı boyunca hayatta olduğu gibi, tatillerle sağlıklı kalmak için çok önemlidir. Adımlarımızı günlüğe kaydettiğimiz, yüksek kaliteli ZZZ’ler elde ettiğimiz ve beslenmemizi en üst düzeye çıkarmak için en iyimizi yaptığımız gibi, Sara’nın yanı sıra bizi pistten atan bir kurabiyeden endişe etmiyorum. Your da yapmamanız gerektiği gibi!

Bu tatil sezonunun yanı sıra sizin için en iyisini diliyorum!

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Ryan Salonu

Ryan Hall eski bir uzman mesafe koşucusu. Amerika’nın önde gelen mesafe koşucularından biridir ve 2008’de Amerika Birleşik Devletleri ve 2012 Olimpiyat Oyunları’nı temsil etti. 2011 Boston Maratonu’nda 4.’yi tamamlayan en hızlı maratonlardan birini koştu ve 59: 43’te yarım maraton için Amerikan rekorunu elinde tuttu.

Herkes gibi, tatil sezonunu ve tüm büyük alkışları ve onu içeren harika yiyecekleri seviyoruz. Sara’nın yanı sıra, Tatil İkramları ile beslenen ve UP ile uyumlu uzun, öğütme koşularının çok fazla anısına sahibim. Bununla birlikte, bahar maratonları veya kapalı pist buluşmaları için yükseldiğimiz için normalde nispeten ağır eğitimin ortasındayız, bu da tatillerde birkaç kilo vermenin planın…

Leave a Reply

Your email address will not be published.