Üç Sağlıklı Şey Perşembe

Hey, yeni bir güne hoş geldiniz? Son birkaç günüm hakkında inandıktan sonra, IE’yi onaylanmış için aldığımı ve sağlıklı trene geri dönmek için çaba sarf etmeyi de fark ettim. Herkes bu kadar büyük bir çaba sarf etmek zorunda değil, ancak herkesin binglemeyi önlemek için 8 saat uyku alması gerekmiyor. Herkes farklı.

İşte bugün kendim için yaptığım üç sağlıklı şey…
En güncel videolarım

Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
Jessica Simpson’ın yeni kitabı – Açık Kitap. Şarkıcı ve girişimci de hileler döker ve sahnelerin arkasında da anılarındaki sürprizler.

Sesli Kitabın İncelemesi – Jessica Simpson onu okur! Ayrıca ses sürümünü aldığınızda fayda melodileri var!

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 5 saniye

Sıradaki
Kötü bir koşudan öğrenmek
03:48

Canlı
00:00
08:21
06:05

1.) Jillian’ın 30 günlük Shred Seviye 1’i de ayağa kalktı. Sonra, dizlerimle sürmeme gerek olmayan sağlıklı bir kahvaltı yaptı. Prowder (Protien Tozu), Ispanak, Badem Sütü, Buz, Chia Tohumları ile Çevre Dostu Protien Smoothie.

Ve kuru üzümlü tahıllar ve yan tarafta kaju fıstığı…

2.) Sabah dersimden sonra işte olmak zorunda kalmadan bir saat önce vardı. Bloglama yerine bir meyve suyu ve bir meyve suyu almaya karar verdim, bu nedenle TARDY Post. Bir meyve suyu özlem duyduğumdan ve yapılacaklar listemden “grip aşısı” nı geçtiğimden iki kat daha büyüktü.

Meyve suyu beni harika hissettirdi (her zaman olduğu gibi)! Ancak zaten sol kolumun atıştan ağrılı olduğunu hissediyorum. O yaşlı kadın gerçekten bana yapıştırdı. Bu ya da Jillian’ın kombinasyonu ve koldaki bir atış kasımı öldürdü.

3.) Dün gece öğle yemeğimi telaşlı sabahımdan biraz baskı yapmak için paketledim. Karışımda – bir kutu somon, mayo ve zevk. Somon salatasını ıspanak, soğan ve domates yatağına koydum.

Suyu bekleyen Whole Foods’dayken, aynı şekilde onu tercih etmek için bir bütün tahıl granola rulosu aldım. Bu şey tahıllar, tohumlar ve fındıklarla doludur.

Kuru üzüm de var! Bir ısırmaya dayanamadım mı?

3 1/2. Üzgünüm, insanlar rant’ı kaçırdınız. Hala aynı şekilde hissediyorum, bu yüzden büyük olasılıkla çok yakında ele alacağım. Ben sadece son derece – hevesli bir akış besteledim ve daha az yıpranmışken hem karamsar hem de bu konuda bestelenmem gerektiğine inanıyordum?

Soru: Bugün kendiniz için ne gibi şeyler yaptınız?

Her gün yaptığınız bir şey olsa bile onları yazın. Sağlıklı olmak için çok kullanıldığımız için kendimize kredi puanı vermeyi hatırlayamıyoruz, ancak yine de krediniz olmalı!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Hey, yeni bir güne hoş geldiniz? Son birkaç günüm hakkında inandıktan sonra, IE’yi onaylanmış için aldığımı ve sağlıklı trene geri dönmek için çaba sarf etmeyi de fark ettim. Herkes bu kadar büyük bir çaba sarf etmek zorunda değil, ancak herkesin binglemeyi önlemek için 8 saat uyku alması gerekmiyor. Herkes farklı. İşte bugün kendim için yaptığım…

Leave a Reply

Your email address will not be published.