Mayweather ve McGregor, hatta anti-doping test manzarasında mı?

Güncelleme 15 Temmuz 2017 – USADA Mayweather’ın onlar tarafından test edildiğini doğruladı. Bu, NAC’nin neden Mayweather promosyonları ve USADA arasındaki anti-doping sözleşmesinin bir kopyasını elde etmekten rahatsız olmadığının tek endişesini bırakıyor.

______________________

Conor McGregor, UFC’nin ilaç test ortağı olduklarından beri ABD Anti Doping Company tarafından rekabet dışı ilaç testine maruz kaldı.

McGregor, her türlü tazminat testinin yanı sıra, bu yıl 3 kez anti-doping bekçi tarafından test edildi.

Floyd Mayweather’ın kendisini bu katı teste tabi tutmayı kabul edip etmediği belirsizdir, ancak Nevada atletik tazminatıyla ilgili sorgulardan böyle görünmüyor.

Nevada Düzenlemeleri yakın zamanda, kişisel doping karşıtı sözleşmelere ihtiyaç duyulacak şekilde değiştirildi veya en azından en azından, şartlar için zorlamaya uyma ile incelenecek-en azından gözden geçirildi-

Sec. 42. 1. Alt bölümde aksi belirtilmedikçe,
Komisyon, bir destekçi tazminat için her türlü sözleşmenin bir kopyasını ve her biri
Bir sözleşmede değişiklik, destekleyici tarafından ve bir kuruluş tarafından girdi.
Promotör adına ilaç test programı

….

2. Bir sözleşmenin bir kopyasını tazminatta sunmak için bir destekçiye gerek yoktur veya
Alt bölüm 1 uyarınca Değişiklik, eğer komisyon kendi takdirine bağlı olarak,
Bilgiyi değerlendirmek için tazminatın bir temsilcisini ayarlayacak destekçi ve
Sözleşmenin veya değişikliğin hükümlerine uygun olup olmadığı tazminatın raporu
Alt bölüm 1.

McGregor vs Mayweather maçı için bu bölüm kapsamında açılan her türlü sözleşme için Nevada atletik tazminatına genel kayıt talebi sundum. Verilerde böyle bir belgeleri olmadığını belirttiler –

NAC ile bir sözleşmenin var olup olmadığını soran UP’a uydum, ancak alt bölüm 2 tarafından etkinleştirildiği gibi dosyalanmadı.

UFC Başkanı Dana White’ın USADA’nın gerçekten de Mayweather’ı bu maç için test ettiği bildirildiği için bu biraz merak ediyor.

Bu maç için kişisel bir anti-doping sözleşmesi olup olmadığı bilinmemektedir. Bir kişinin yapması ve NAC’nin sadece onu inceleme hakkını kullanmaması mümkündür. Bununla birlikte, böyle bir kişisel sözleşme yoksa Mayweather ve McGregor bu maçta NAC testine tabi olan her iki savaşçı ile eşit olmayan bir anti-doping test manzarasında geziniyor, ancak sadece McGregor sadece USADA’nın saati altında.

Öte yandan, böyle bir sözleşme varsa, ancak NAC bir kopya edinmeye zahmet etmediyse, endişe neden?

Nevada’nın son doping karşıtı düzenleyici yükseltmesi, özel olarak sözleşmeli ilaç testi kuruluşlarına yönelik bir NAC onay talebini aşağıdaki gibi okuyor:

Bir destekçi için yaptırımlı bir ilaç test organizasyonu oldu,
Bir ilaç test programı uygulayan kuruluş, tazminat için sunmalıdır ve
Komisyon tarafından öngörülen şekilde olduğu gibi bir türde yaptırım başvurusu.

USADA’nın başvurusunun bir parçası olarak, Mayweather tanıtımları için “yaptırımlı ilaç testi organizasyonu” olması beklenebilir. Açıkçası bu belirsiz nedenlerin durumu değildir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Floyd Mayweather Anketi, McGregor Boutaugust 29, 2017’den önce Kenalog enjeksiyonlarını ortaya çıkarır
Nevada atletik tazminatın kan doping boşlukları var mı? 9 Eylül 2015 “Doping”
BJ Penn, USADAMAY 24, 2016 tarafından askıya alınan Yasak IV kullanımını “USADA Doping Tahkim Kararları” nın kabul ettiğini itiraf ediyor

Güncelleme 15 Temmuz 2017 – USADA Mayweather’ın onlar tarafından test edildiğini doğruladı. Bu, NAC’nin neden Mayweather promosyonları ve USADA arasındaki anti-doping sözleşmesinin bir kopyasını elde etmekten rahatsız olmadığının tek endişesini bırakıyor. ______________________ Conor McGregor, UFC’nin ilaç test ortağı olduklarından beri ABD Anti Doping Company tarafından rekabet dışı ilaç testine maruz kaldı. McGregor, her türlü tazminat…

Leave a Reply

Your email address will not be published.