Genel Danışman Yardımcısı

Spurs Sports & Entertainment (SS & E) arayan Spurs, ailemize katılmak için deneyimli bir avukat arıyor! Bu roldeki kişi kurumsal yasal konuları yönetecek, iş anlaşmalarını inceleyecek ve taslak iş anlaşmaları, fikri mülkiyeti yönetecek, kurumsal yönetişimi, şirket politikasını, insan kaynaklarını ve sigorta konularını destekleyecektir. Optimal aday, deneyimleri üzerinde kalite ve güvenilir rehberlik sağlayarak hizmet verdiğimiz ve liderlik ettiğimiz topluma tutkuya sahip olacaktır. Ayrıca, bu kişi sağlam bir yasal bilgiye sahip olacak, meraklı bir tavır sergileyecek, inisiyatif alacak, işbirlikçi ilişkiler kuracak ve ihtiyatlı kararlar verme yeteneğine sahip olacak. Eğer olağanüstü insan becerileri ile çözüm odaklı bir avukatsanız, sizden haber almak istiyoruz!

Check -out uygulamak için

Her pozisyonda, çalışanların şunlar olması beklenir: SS & E’nin temel değerleri ve misyonu ile uyumu gösterin, iç/dış aile üyeleriyle işbirliği yapın ve sürekli gelişme gösterme.

Sorumluluklar

Hukuk ekibini destekleyen ve kuruluş genelinde ortak ortaklıklar geliştirmeye teşvik eden ve SS & E’nin temel değerlerine uygun olarak çeşitli organizasyon müşterilerine hizmet etmek için işbirlikçi bir entegrasyonu teşvik eden departman liderliği sağlayın.

Gerekli lig yükümlülükleri, yasal uyumluluk, patent ticari marka koruması, iş satın alımları, işçilik ve istihdam hukuku gibi çeşitli alanlarda lider organizasyon yönetişimi, risk yönetimi ve uyum. Bu, davaların yönetimi ve gözetimi, entelektüel ev konuları, gerçek ev ve profesyonel sporlar, tesis yönetimi ve ilgili etkinlik işleriyle ilgili yasal konuların ele alınmasını içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Toplum etkisini artırmaya hizmet eden, şirketi doğrudan etkileyen kamu politikasını savunan ve SS & E’nin topluluğu üzerindeki olumlu etkisini gösteren toplum temelli programlar, kurullar ve yerel yönetim liderliğine katılın, savunup katılın.

Örgütü, yerel yönetim ve ortağı ile mevcut kamu ve özel ilişkilerinde, devlet hükümet işlerinde şirket işlerini etkileyen konularda destekleyin.

Gerektiğinde sayısız sorun için hem departmanlara hem de çalışanlara yasal tavsiye sunmak ve sunmak.
Nitelikler

Akredite bir hukuk fakültesinden juris doktora derecesi, Teksas eyaletinde veya başka bir yargı yetkisinde ve iyi durumda olan hukuk uygulaması için onaylanmıştır.

Büyük bir hukuk bürosunda veya kurum içi bir avukat olarak 6 yıldan fazla deneyim.

3 yıldan fazla dava, işlem, emek veya ilgili deneyim; Geniş konu seviyesi uzmanlığı, tercih edildi.

Gayrimenkul veya Kamu Özel Ortaklıklar Kanunu’nda çalışma deneyimi bir artı.

Westlaw, Lexis Advance, Nexis Uni, A Plus gibi yasal araştırma veritabanlarıyla ilgili deneyim

İnsan kaynaklarını ve pazarlama veya halkla ilişkileri desteklemek için çalışan çok çeşitli yasal alanlarda güçlü yeterlilik ve deneyim.

Güçlü sözlü, yazılı iletişim ve işbirliği becerileri gereklidir.

İki dilli; İspanyolca A Artı

Microsoft Office, Excel, Word, PowerPoint ve diğer dijital okuryazarlık konusunda yetkin.

Birden fazla göreve öncelik verebilme ve birden fazla üst düzey pozisyonu destekleme yeteneği.

Gizlilik, duruş, dokunma ve diplomasi gösterme yeteneği.

Güçlü ekip çalışması ve müşteri hizmetleri zihniyeti gerekli.

Uzun süre ayakta/oturabilir/yürüyebilir.

Ofiste zamanın% 50’si seyahat/zaman geçirme yeteneği.

EEO ifadesi

SS & E, Fırsat Eşit bir işverendir*
Bu iş tanımında yer alan hiçbir şey bir istihdam sözleşmesi olarak tasarlanmamıştır ve burada yer alan herhangi bir bilgi belirli bir süre için bir istihdam garantisini temsil etmez. SS & E ile istihdamınız “irade” dir, yani siz veya SS & E ilişkiyi herhangi bir zamanda feshedebilir. Yukarıda listelenen hayati fonksiyonlar konaklama ile veya konaklama olmadan gerçekleştirilmelidir.

Engelli bireylerin iş başvurusuna veya görüşme sürecine katılmak, hayati iş işlevlerini yerine getirmek ve istihdamın diğer faydalarını ve ayrıcalıklarını almak için makul bir konaklama sağlanmasını sağlayacağız. Konaklama istemek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta

Spurs Sports & Entertainment (SS & E) arayan Spurs, ailemize katılmak için deneyimli bir avukat arıyor! Bu roldeki kişi kurumsal yasal konuları yönetecek, iş anlaşmalarını inceleyecek ve taslak iş anlaşmaları, fikri mülkiyeti yönetecek, kurumsal yönetişimi, şirket politikasını, insan kaynaklarını ve sigorta konularını destekleyecektir. Optimal aday, deneyimleri üzerinde kalite ve güvenilir rehberlik sağlayarak hizmet verdiğimiz ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.