Ve sonra New York Maratonu’ndan

5 gün önce düştüm. Bu sabah koşarken düştüm. Puchero.

En güncel videolarım

Pysch Ward’daki Büyüleyici Eşim: Bir Anı – Kitap İncelemesi
Pysch Ward’daki Büyüleyici Eşim: Bir Anı
Mark Lukach tarafından

En çok satan Anı’nın Sesli Kitap Değerlendirmesi 2017’yi piyasaya sürdü.

Harika bir dinleme mi?
Sesli olarak sunulan kitabın hızlı bir değerlendirmesini paylaşıyorum.

Amazon’dan:

Akıl sağlığı sorunu ile yeniden tanımlanan ve sevginin gücünü teyit eden genç bir evliliğin kalp kırıcı ama umutlu bir anısı.

Mark ve Giulia’nın hayatı birlikte bir masal romantizm olarak başladı. On sekizde olduğu gibi düştüler, yirmi dört yaşında evlendiler ve Kısa süre sonra San Francisco’da rüya hayatına başladılar. Ancak Giulia yirmi yedi yaşındayken, neredeyse bir ay boyunca onu psişik koğuşa inen korkutucu ve öngörülemeyen bir psikotik mola yaşadı. Bir gün aynı zamanda aynı zamanda ayarlanmıştı; Bir sonraki, sanrılı ve intihar etti, sevdiklerinin güvenli olmadığına ikna etti.

Soru:
Şimdi hangi kitap veya podcast dinliyorsunuz ??

Bundan sonra ne dinlemeliyim?!

Kitabın bağlantıları ve diğer değerlendirmeler runeatrepeat.com adresindedir.

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Amerikan Dirt Kitap İncelemesi
12:07

Canlı
00:00
08:21
05:31

Bugün saat 5:20 civarında alarmımdan önce uyandım ve vücudumun kalkmamı söyleme yöntemi olduğunu düşündüm. Telaşlı bir günüm var, bu yüzden hala son derece karanlık olduğunu görmek için dışarıda baktığım gibi yataktan çıktım. Bu yüzden, inanılmaz derecede parlak brooks’ları yelekleri koydum, böylece araçlar beni karanlıkta görecekti. Ben de aynı zamanda benim turuncu NY Mary eldivenlerimi giydim.

Araçlar pembe yeleğimi görmüş olabilir, ancak zemini göremedim ve tamamen terk edilmiş ve 1 mil çıkmadan önce yere çarptı. Sokak lambalarıyla kaplı bir yol seçtim, ancak her biri arasında 30 feet var, yer görmenin karanlık olduğu.

O kadar hızlı meydana geldi ki, ne olduğunu fark etmeden önce dizlerimin betona çarptığını duyduğuma inanıyorum. Neyse ki (?) Etrafta hiçbir araç veya insanlar yoktu, bu yüzden egom karanlıkta saklanabildi.

Eldivenlerimi kullandığım için minnettarım, bu yüzden ellerim kazınmıyor. Ancak, ideal dizim sonbaharın yükünü aldı ve büyük bir kazıma aldım. Şahsen daha kötü, bu yüzden daha sonra bulmak ve incelemek istiyorsanız bana bildirin.

Şimdi, kahvaltı yiyorum (korkularımı bir kez daha ve üzüm aldım!) Ve dizimi gerçekten sadece bir yüzey yarası olduğunu umuyorum. Zaten biraz katı hissediyor

İptal edildi: Bugün (Salı) Twitter sohbeti saat 11’de PT/14:00 ET’de gıda hakkında ve koşmanın yanı sıra. Gelin ne yediğinizi büyük bir koşudan önce veya sonrasında veya sonrasında paylaşın! Beni @ingrunnernation ve #ingclassof2012 bugün o zaman keşfedebilirsiniz.

GÜNCELLEME: Sohbet fırtına nedeniyle iptal ediliyor. Yeni tarih/saati anladığım anda anlamanıza izin vereceğim.

Soru: Twitter’da mısınız?

Bil bakalım bir yarıştan sonra en önemli yemek koşucusu nasıl?!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

5 gün önce düştüm. Bu sabah koşarken düştüm. Puchero. En güncel videolarım Pysch Ward’daki Büyüleyici Eşim: Bir Anı – Kitap İncelemesi Pysch Ward’daki Büyüleyici Eşim: Bir Anı Mark Lukach tarafından En çok satan Anı’nın Sesli Kitap Değerlendirmesi 2017’yi piyasaya sürdü. Harika bir dinleme mi? Sesli olarak sunulan kitabın hızlı bir değerlendirmesini paylaşıyorum. Amazon’dan: Akıl sağlığı…

Leave a Reply

Your email address will not be published.