Neden telefonumu bir kez daha kırdım

Bir koşu sırasında Alaska’daki telefonumu nasıl kırdığımı tam olarak unutmayın? Evet. Bu kötü zamanlamaydı – tatildeydim!

Tamam, telefon ekranınızı kırmak asla harika bir zaman (veya ucuz) değildir. Ancak, yaşamak için koşmayı bestelediğim için benim için mesleki bir tehlike. Bu, telefonumla günlük olarak veya ortada yürüyüşle fotoğraf çektiğimi gösteriyor.
En güncel videolarım

Athleta Running Shorts Review.mp4
Kadınlar için şort yok. Athleta’nın yeni değerlendirilmesi 9 iç kısımda 9.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 21 saniye

Sıradaki
Alışılmadık kitap ve Netflix değerlendirmesi
07:28

Canlı
00:00
08:21
08:21

Telefonumu bir spibelt içinde tutuyorum ve bir resim çekmeyi gerektiğinde dışarı çekiyorum. Bu gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket, değil mi?

Solo koşarken ve bir yarış sırasında hafıza nedenleri için telefonumu güvenlik nedeniyle almam gerekiyor! Bu çok önemli şeyler. Ama ben de terliyim, aynı zamanda nefessiz kalıyorum ve telefonumla uğraşıyorum ve yerde olduğunu anladığınız bir sonraki şey.

Bu fotoğrafı Mile 8 civarında Disneyland Yarı Maratonu’nda çektim.

Ve gerçekten geçen hafta sonu bıraktım ve ekranı tekrar kırdım. Ugh?!?!? !!

Not: Size çatlak ekranı göstermek için telefonumun aynasında bir fotoğraf çekmeye çalıştım, ancak açıkçası, telefonların tam olarak nasıl çalıştığı ve sadece koltuk altı fotoğrafımı çekti. Rica ederim.

Ama sonra, “Merhaba, eminim telefonumla çalışan tek kişi ben değilim!” Diye düşündüm.

Bu yüzden Gorilla Glass ile bu yayında çalışmayı ve telefonunuzu tam olarak aynı kaderden kaydedebilecek bazı bilgileri paylaşmayı kabul ettim. Eğer tanıdık değilseniz, Gorilla Glass 4, şimdi sunulan en zor kapak camdır. Gadget’larda 3 feet yüksekliğinden düşen rekabetçi cam stillerinden 2 kat daha iyi olduğu belirtiliyor.

Gorilla Glass 4 ile odak noktası, asfalt, beton ve diğer pürüzlü yüzeylerde (umumi tuvalet zeminleri gibi) bir azalma gibi keskin temasa karşı hasar direncini iyileştirmektir.

Web sitelerinden: “Bir telefonu bırakmanın ve ekranı kırmanın kötü hissi de çok yaygın. Bu yüzden Corning’in en iyi bilim adamları, camın neden düştüğünde nasıl kırıldığını tam olarak anlamak için sayısız saat testler yaptılar. Daha sonra kaba yüzeylerde damlalara karşı önemli ölçüde gelişmiş performans sağlamak için bir yöntem oluşturduk. ”

Kesinlikle koruyucu bir kapak alıyorum, bu yüzden bu bir kez daha gerçekleşmiyor (ve bir kez daha olduğu gibi). Ben çok beceriksizim.

Corning® Gorilla® Glass, 40 büyük markadan yaklaşık 4 milyar gadget üzerinde kullanılmıştır. Senin üzerinde mi? Keşfetmek için buraya tıklayın

Soru: Antrenmanınız sırasında mobil cihazınızı nasıl güvence altına alıyorsunuz?

Bugün telefonunuzu ne kadar çok düşürdünüz?

Ben: Bir kez.

Bu, Corning® Gorilla® Glass adına yazdığım sponsorlu bir sohbet. Görüşlerin yanı sıra metnin hepsi benim.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bir koşu sırasında Alaska’daki telefonumu nasıl kırdığımı tam olarak unutmayın? Evet. Bu kötü zamanlamaydı – tatildeydim! Tamam, telefon ekranınızı kırmak asla harika bir zaman (veya ucuz) değildir. Ancak, yaşamak için koşmayı bestelediğim için benim için mesleki bir tehlike. Bu, telefonumla günlük olarak veya ortada yürüyüşle fotoğraf çektiğimi gösteriyor. En güncel videolarım Athleta Running Shorts Review.mp4…

Leave a Reply

Your email address will not be published.