UFC ve Nevada için seçenekler, Bernalillo Bölgesi Metro Gözaltı Merkezi’nin izniyle Jon Jones Detraction

Mugshot ile yapılan anlaşmada atletik tazminat belirtir.

GÜNCELLEME 28 Nisan 2015 – UFC şimdi Jon Jones’u unvanından çıkarmış ve onu süresiz olarak askıya aldılar.

____________________________________________________

Jon Jones, bu hafta sonu Albuquerque’de bir motorlu araba çarpışması mahallinden kaçtığı iddia edildikten sonra suçlu vuruşun yanı sıra suçlamalarla da uğraşırken (Jon Jones tutuklama emri beyannamesi), baskı endişesi, hala onun içinde yer almasını sağlayıp sağlamayacağıdır. Las Vegas’taki UFC 187’de Anthony Johnson’a karşı UFC Hafif Ağır Siklet Şampiyonası Savunması düzenledi.

Kanıtlanmış suçlu olana kadar masum, değil mi? Şart değil. Bu bir ceza hukuku ilkesi olsa da, UFC ve Jon Jones arasındaki sözleşmeye bağlı bağlantı ve Nevada arasındaki düzenleyici bağlantı ve atletik tazminat belirtin ve yarışmacı, vasiyetname varsa fişi çekme yetkisi vardır.

UFC’nin sporcuların sadece “cezai suçları” yasaklamakla kalmayıp, aynı zamanda “UFC’nin bütünlüğünü veya güvenilirliğini tehlikeye atan veya tehlikeye atan davranışlar ve nihayetinde“ davranışları zayıflatan veya tehlikeye atan davranışlara uymaları için sporculara ihtiyaç duyar. bir UFC etkinliğinin organizasyonunu veya tanıtımını tehlikeye atar ”. Bu politikanın ihlalleri, UFC’nin “tamamen kendi takdirine bağlı olarak gerektiği gibi rakibe disiplin adımları uygulamasını” sağlar.

Benzer şekilde, Nevada atletik tazminat, ahlaki turpu da dahil olmak üzere bir suçtan “tutuklanan” silahsız bir savaşçının lisansını askıya alma yetkisine sahiptir. Özellikle NAC 467.887, “Tazminat tarafından verilen bir izin, tutucu, ahlaki turpitude dahil bir ücretle tutuklanırsa veya mahkum edilirse” askıya alınabilir.

NSAC, Jones’un lisansını tamamlarlarsa, Daniel Cormier basın semineri mücadelesinin ardından onları yanlış yönlendirir, ancak aynı şekilde yukarıdaki düzenlemelere bağımlı olmaya çalışabilirler (ancak suçun vurduğu kadar iyi olduğu söylenebilir. Koşu, ahlaki turpu suçunun anlamını tatmin etmez) Kuma bir çizgi çizmek istiyorlarsa.

Hem NSAC hem de UFC’nin Jon Jones’un eylemlerinin sonuçları olmasını isteyip istemediklerini kontrol etmek için seçenekleri var. Endişe şu ki, bu kuruluşlar seti çıkarmak istiyor mu yoksa UFC 187’yi rahatsız etmeden mi bırakmayı mı tercih ediyorlar?

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Jon Jones, potansiyel doping ihlali hakkında bilgi verdi – UFC 200’den 7 Temmuz 2016’dan 4 yorumlarla çekildi
Full Nate Diaz, Jon Jones ve Brock Lesnar Yerleşim Anlaşmaları 17 Aralık 2016
Jon Jones’un UFC 214’ten sonra prospektif geniş kapsamlı yasal etkileri, 17 Yorum ile 23, 2017 ile İlaç Başarısız Etkisi

Mugshot ile yapılan anlaşmada atletik tazminat belirtir. GÜNCELLEME 28 Nisan 2015 – UFC şimdi Jon Jones’u unvanından çıkarmış ve onu süresiz olarak askıya aldılar. ____________________________________________________ Jon Jones, bu hafta sonu Albuquerque’de bir motorlu araba çarpışması mahallinden kaçtığı iddia edildikten sonra suçlu vuruşun yanı sıra suçlamalarla da uğraşırken (Jon Jones tutuklama emri beyannamesi), baskı endişesi, hala…

Leave a Reply

Your email address will not be published.