Adil Hava Durumu Buddy

Tina’da tembel bir sabahtan sonra, Ceza Suçu’ndaki üçüncü ortakımız için uçuş terminaline gittik – Chandra!

Tina bizi şehirle gezdirdi…
En güncel videolarım

High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
Yüksek Başarı Tiffany Jenkins Kitap İncelemesi. Bir ilaç bağımlısının çifte hayatının yeni anılarının hızlı değerlendirilmesi. yazar tarafından kontrol edildi.

Koşarken, yemek yerken veya insanların yaptığı her şeyi dinlemek kolay kitap.

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 12 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
06:12

Ve soğuk gezi için gereksiz yere kendinden geçmiştim.

Harvard’a gittim. Demek istediğim, Harvard’da gezmeye gittim. Ama girdim, bu yüzden bilgelikte büyüdüğümü düşündüm. Şimdi Ben buradaki tek Ivy League girişimcisi olmayacak. (Belki de “Giriş” kelimesini kullandığımdan beri içeri girmedim?)

Tamam, gerçekten değil, ancak kampüste dolaşmak gerçekten harikaydı. Kelimenin tam anlamıyla, soğukta olduğu gibi harikaydı.

Yaklaşan testlerimde büyük şanslar için ayağını ovmak için John Harvard’ın heykelinden geçtiğimden emin oldum.

Hepsi kullanıldı, ancak anlayış gücünün hala orada olduğunu umuyorum

Massachusetts’deyim. Bu işaret için olmasa da bunu nasıl heceleyeceğimi tam olarak anlamazdım. Bir Ivy League kurumunun bulunduğu belirtiyi heceleyemezse, belirtilen okula gidememeli mi?

Biraz sonra biraz ferahlık için bir Crema Café’ye girmeye karar verdik. Sıcak çay aldım ve bir süredir bulmaya çalıştığım bir tedavi tanımladım. Kısa süre önce standart Fransız macaroonlarının hindistancevizi olmadığını keşfettim. Bunu anlamadım!

Ne yazık ki bu yanmış şeker aroması, bir ısırıktan sonra fırlattığım gibi son derece karamel-y oldu. En iyisi içindi.

Bugün genellikle Cambridge’in bir gıda gezisi ve bir sonraki durağımız Tory Row oldu. TR’den Jayne, öğle yemeğinde bize tedavi etmek için yeterliydi.

Biz orada inanılmaz meşgul olduğu gibi 13:00 civarında var! Bu her zaman harika bir işaret!

Ekmek, incir reçeli, marcona badem, peynir ve heceleyemediğim ve yememediğim bazı etleri içeren bir peynir tabağı ile başladık.

Tina = Blog yazarı eylemde!

Birincil entrée için Veggie Burger’i aldım. Basit bir seçim olduğu kadar menüde baktığımda bana atladı.

Tepeye salatalık ve turşu eklemeyi sevdim! Sormadım, ancak bunun kurum içinde yapılmış bir sebze burger olduğuna inanmıyorum.

Ev yapımı baharatlı ketçap (sevilen) ve jalapeno aioli ile servis edildi.

Tory Row, patates kızartması yerine kavrulmuş patates kullanır. benim için çalışıyor!

Bugün için başka bir şeyimiz yoktu, bu yüzden Charles Nehri’nde biraz dolaşmaya karar verdik.

Tina ile Ocak (RNR AZ’de) ve Chandra’nın sağlıklı yaşam zirvesinin olduğunu düşünerek takılmadım! Sadece yürümek ve konuşmak harikaydı

Sahil yollarını severim – bunun bir nehir, akarsu, okyanus veya çişin bir su birikintisi olup olmadığı umrumda değil – Yürümekten ve suyun yakınında koşmaktan zevk alıyorum <3 Yerdeki tüm bu beyaz şeylerin en büyük hayranı değilim. Bilmiyorum, bana Kaliforniya deli arayın. Su üzerinde buz gördüğümü düşünmek uzun zaman oldu. Son derece uzun bir süre. Sonra sayacımızın tükendiğini fark ettik, işemek zorunda kaldık, bu yüzden geri dönme zamanı gelmişti. Cildim soğuktan jegging'lerimin altında batıyordu. Ah. Belki de adil bir hava durumu dostum. Neyse ki, bu akşamki etkinliklerin geri kalanı iç mekan etkinlikleri için telefon görüşmesi Biraz görün! Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunları tercih etmeye devam edin: Koşucular için seyahat Jane değerlendirmesiKoşucular için seyahat Jane değerlendirmesi Koşucular için Jane değerlendirmesi. Ben de ipuçlarını paylaşıyorum! Tek kullanımlık taşınabilir pisinal torbayı kullanmak basittir. Banyo yapmak Run için paketleme Disney White Wine & Dine Yarı Maraton Yarışı Hafta Sonu Run için paketleme Disney White Wine & Dine Yarı Maraton Yarışı Hafta Sonu Run Disney White Wine için paketleme ve Yarım Maraton Yarışı Hafta Sonu Yemek. 13.1 mil yarışını çalıştırmak için ne paketliyorum Marco Island Florida 2021'de çalışıyor Marco Island Florida 2021'de çalışıyor Marco Island Florida'da nerede koşulur. Seyahat için fikirler ve yazlık plaj gezileri. Florida Run Blog ve Boston Maratonu Hafta Sonu Günü 1'den 10 En İyi Film Boston Maratonu Hafta Sonu Günü 1'den 10 En İyi Film Boston Maratonu Hafta Sonu Özeti. Boston Maraton Expo, yemek, yüzey çizgisi, koşu ve otelden eğlenin. BAA 5K Yarışı ve Meet Las Vegas Yemekleri ve Yarım Maraton Hafta Sonu Paris Otel Resimleri Las Vegas Yemekleri ve Yarım Maraton Hafta Sonu Paris Otel Resimleri RNR Las Vegas Yarı Maraton Seyahat İpuçları. Paris casino otel resimlerinin yanı sıra en iyi yemeklerin yanı sıra kokteyllerin yanı sıra ne yemeli. Hızlı TR San Francisco Tatilinden Seyahat Fikirleri ve Hikayeler San Francisco Tatilinden Seyahat Fikirleri ve Hikayeler San Francisco seyahat fikirleri. San Francisco Kaliforniya'daki yaz tatillerimden seyahat itirafları ve tercih edilen yerler ⚡ Shareaholic tarafından .

Tina’da tembel bir sabahtan sonra, Ceza Suçu’ndaki üçüncü ortakımız için uçuş terminaline gittik – Chandra! Tina bizi şehirle gezdirdi… En güncel videolarım High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi Yüksek Başarı Tiffany Jenkins Kitap İncelemesi. Bir ilaç bağımlısının çifte hayatının yeni anılarının hızlı değerlendirilmesi. yazar tarafından kontrol edildi. Koşarken, yemek yerken veya insanların yaptığı her…

Leave a Reply

Your email address will not be published.